Nabídka vystoupení

více informací...

Exhibice na Urampě, vystoupení na minirampě,pronájem vertikální U-rampy, funbox, mobilní skatepark

Exhibice na Urampě je v podání špičkových českých jezdců opravdovou lahůdkou. Jejich naprosto parádní vystoupení se secvičenými společnými triky je jedinečnou ukázkou freestylových show. Vystoupení na Urampě je v podání mistrů na freestyle BMX, in-line bruslích, skateboardů, koloběžce a horském kole MTB. Vše podtrhuje moderování Petra Manďáka nebo Marvina Matouše, kteří mají přes 20 let zkušeností s moderováním nejen vystoupení na Urampě. K dispozici je i největší mobilní Urampa v Evropě na tyto ukázky extrémních sportů. Možnost pronájmu Urampy i bez jezdců na vlastní sportovní závody.

více informací...

Slackline show, slackline workshop

Slackline workshop je velmi oblíbeným doplňkem venkovních akcí pro děti i dospělé. Připraví se 3-4 menší slackline při délce 3 – 7 metrů mezi stromy včetně horního jištění, kdy se chodí s přidržováním horního lana. Výuka základních principů chůze po slackline včetně ukázek chůze po ní i velmi náročných stabilizačních triků.

 

více informací...

Automobilová a motorkářská kaskadérská show

Naprostá špička českých i světových kaskadérů, kteří spolu jezdí i více než 25 let, předvádí ojedinělou adrenalinovou podívanou. Spojující umění jízdy autem, na motorce (streetfighter/stuntriding show), motokáře, trial motorce, ale například i kolečkových bruslí, vytváří luxusní podívanou.

více informací...

In-line, skateboard, freestyle BMX a koloběžka

Vystoupení na kolečkových bruslích nejen ve skocích z rampy, ale i slalom a tancování na in-line bruslích jsou dalším odvětvím tohoto sportu, který je vhodný jak pro rychlobruslařské závody, tak i pro dětský den. Doplnit vystoupení může ukázka triků na skateboardu, freestyle BMX kole a i stále se rozšiřující ježdění na koloběžce.

více informací...

Biketrial a jednokolka

Trialová show je jednou z nejoblíbenějších vystoupení. Skoky na speciálním terénním autě, zapojením lidí do vystoupení a vlastní moderování vytváří parádní atmosféru těchto extrémních sportů na každou akci. Vystoupení biketrial doporučuji doplnit o vystoupení na jednokolce.

více informací...

Žonglování, fireshow, lightshow a laser show

Žonglování od umělců, kteří se svému řemeslu věnují přes 20 let je fastastickou podívanou ve dne i ve speciální noční ohnivé a UV fosforeskující lightshow. Fantasická je laser show nejen na firemní večírky, ale třeba také ven místo ohňostroje. Starwars laser show od lasermana, je dechberoucím vystoupenním na eventy s možností vytvoření firemních log.

více informací...

Parkour, bojová akrobacie a skákací boty

Vystoupení parkour je mezi mladými obrovsky oblíbené a vždy si najde i početnou skupinu dětí, kteří jsou nadšeni z možnosti zaskákat si na přivezených překážkách či jen tak v parku na přírodních překážkách s těmi nejlepšími v této stále rostoucí discíplíně. Show je plná nejrůznějších salt na podiu i na překážkách v propojení třeba s bojovou akrobacií. Jedná se o vystoupení bojové akrobacie i s mečem nebo efektními nunčaky. Tuto freestyle sekci doplňují i vystoupení na skákacích botech. 

více informací...

Footbag & freestyle fotbal, freestyle yoyo

V disciplíně footbag neboli hackysack jsme od počátku tohoto sportu, který se začal rozšiřovat po světě před více než 25 lety, opravdovými mistry. Vystoupení footbag je ukázkou velké obratnosti nohou a naprosto neuvěřitelných triků. Freestyle fotbal vystoupení doplní atmosféru jakékoli akce, včetně těch fotbalových, kdy i fotbalisti budou koukat co se vše dá dělat s fotbalovým míčem. Freestyle yoyo je další podobnou disciplínou, kdy nestíháte sledovat rychlost jednotlivých prováděných triků a yoyo workshop je také velmi oblíbený nejen u mladých.

více informací...

Freestyle BMX flatland show

Taneční akrobacie na kole je plná nejrůznějších přeskoků a ukázkou dokonalé stability. Na tyto "tanečky na kole" stačí pouze rovná plocha a pak se již nestačíte divit tolika podobám akrobatických triků na flatland kole. 

více informací...

Taneční show, breakdance, capoeira, pole dance a závěsné šály

Taneční vystoupení již odnepaměti přitahují oka diváků. Speciální choreografie v podání našich nejzkušenějších profesionální tanečníků promění tanec v umění a dokonalou sehranost pohybů celého těla. Electricboogie ve skleněných kostýmech je jednou z mnoha nabízených tanečních discpilnín. Capoeira vystoupení v podání našich nejlepších bojovníků-tanečníků je také vhodná na jakékoli akce i v menším prostoru.

více informací...

Snowboarding, freestyle lyžování, rychlobruslení a vodní freestylové sporty

Exhibice na snowboardu, lyžích, či na vodě, je vždy poutavým doplněním akcí. A nemusí se jednat jen o zimní sporty, letní wakeboard, vodní lyže, nebo vodní skůtr uchvátí všechny diváky i v letní pohodové atmosféře.