Nabídka vystoupení

Exhibice na Urampě, vystoupení na minirampě,pronájem vertikální U-rampy, funbox, mobilní skatepark

Česká špička extrémních sportovců patří mezi nejlepší evropské jezdce a právě proto exhibice na Urampě, mini-rampě a funboxu jsou exkluzivní podívanou. Vysoké skoky střídá mnoho náročný salt včetně secvičených společných kombinací a přeskoků. Možné je i vystoupení na velké 5-ti metrové vertikální U-rampě, která budí respekt právě svojí velikostí. Pustit se do tohoto hlubokého koryta je jen pro ty nejlepší jezdce, protože tato královská disciplína neodpouští chyby, avšak o to větší zážitek nabízí při poletech nad U-rampu. Zkušení čeští jezdci se této disciplíně věnují přes 20 let.

Je také možné sestavit mobilní skatepark a připravit workshopy a soutěže pro příchozí jezdce i děti. Zapůjčení Urampy na festivaly za výhodnější cenu včetně exhibic na Urampě.

Celý den zajistíme i jako samostatnou akci s dalším atraktivním programem, moderováním, ozvučením a vším co je třeba pro perfektní zajištění celé akce a vynikající léty ověřenou zábavou pro všechny příchozí. S jezdci vystupujeme a organizujeme akce a exhibice přes 20 let a zaručujeme dokonalý průběh celého dne.

Vystoupení na Urampě je jedinečnou podívanou pro každého diváka. Zaručujeme prvotřídní show od nejlepších jezdců v Česku již 25 let.

Prezentační video z exhibice na Urampě: