Doplňkové služby

Zajišťujeme i kompletní akce na klíč a rádi Vám zajistíme i další eventové služby. Vaše vložená důvěra v nás se Vám vyplatí dokonale připravenou akcí či večírkem.

Vybrání vhodných prostor pro akci

Stage, audio aparatura, světla, DJs, stany, plakáty, tvorba webu, fotografické a video služby.

Odborné poradenství s programem celého dne se všemi potřebnými detaily.

Moderování
Zajistíme známé moderátory i české VIP osobnosti. Sám moderuji akce 20 let, se zaměřením na rodinné dny a sportovní akce.

Konzultace pro sportovce, sportovní meditace, semináře pro sportovce

Profesionální i amatérští sportovci mohou odhalit zcela nový rozměr možností pro vyšší výkon ve sportu, hlubší možnosti práce se svým tělem i regeneračními meditacemi. Je možné se naučit vyšší a účinnější techniky přípravy pro zlepšení výkonnosti a výsledků i než používají někteří špičkoví světoví sportovci.

Díky zcela unikátnímu výživovému poradenství pro sportovce s možností vnímání, co který člověk přesně potřebuje, co jeho tělo vstřebá, a jaké výživové doplňky mu udělají opravdu dobře a v jakém množství, se posune zdraví a síla těla na novou úroveň. Není nutné utrácet tisíce peněz za něco, co tělo pořádně nevyužije nebo nepotřebuje, jen že je to všeobecně prospěšné a zrovna moderní.

Maximální fyzická připravenost je nutná, ale v dnešním sportu, kdy jsou fyzicky dobří skoro všichni, rozhodují detaily. Díky vyladění i energetického systému, získá sportovec výrazně lepší možnosti, včetně pokročilejšího vnímání svého těla. V našem duchu se skrývá naše tajná síla a potenciál, i pro sportovní stránku. A na místo touhy ega, přichází daleko silnější a pravdivější rovina našeho vnímaní a vědomí, která napomáhá tělu sportovce k možnostem, které jsou za současnou hranicí maximálního výkonu. I když mají špičkoví sportovci velký realizační team, tak je výkon stejně o sportovci samotném. O jeho vnitřní připravenosti, klidu a přímé koncentraci v přítomnosti.

Na fyzické rovině se lze podívat na velmi mnoho detailů, jak to ve fyzickém těle je, co nefunguje a z jakého důvodu. A samozřejmě i zásadně pomoci k napravení. Vidím do hloubky jednotlivých orgánů i informačních vazeb mezi nimi. Zjištění virů, bakterií a parazitů také velmi pomůže ve zdravějším fungování těla, včetně jejich odstranění. Je možnost zjištění kde je tělo nejen energeticky zablokované, ale i jaké cvičení či jiná uzdravující meditační technika to rozvolní.

Obrovskou pomocí může být i přímé energetické uzdravování po úrazech či operacích, protože využívám zcela aktuální uzdravující metody, které jsou velmi efektivní a rychlé.

Naprosto důležité je uzdravení ducha sportovce, který má nekonečně vyšší možnosti pro zdraví a s tím i související výkon a svěžest člověka. Platí ve zdravém duchu zdravé tělo, obráceně to jde dost špatně a zbytečně náročně.

Jako bývalý profesionální extrémní sportovec (stále jezdím již 19 let exhibice na bruslích a amatérské závody) jsem zapsaný od roku 2011 v knize osobností Who is Who. Ve své přípravě jsem používal zcela nové metody a byl jsem si vždy jen sám svým trenérem. Přicházely a přicházejí mi nové poznatky skrze intuici a ty jsou dokonale funkční.

Lze vypracovat tréninkový plán, který zcela souzní s tělem sportovce, než obecně uznávané možnosti. Nepracuji jako kondiční trenér, ale se znalostí jedince o možnostech tréninku, se mu dá vyladit jeho trénink tak, co jeho tělo aktuálně potřebuje pro plný výkon nebo jako regenerační cvičení po zranění.

I když profesionální sportovci umí výrazně více naslouchat svému tělu než běžní lidé, přeci je tu mnoho poznání, která je mohou vyladit na novou svou osobní rovinu i vnitřního sladění a díky tomu potřebné koncentrace na výkon. Potřebná je i očista většiny programů nehod, úrazů, zranění a přicházejících nemocí, protože i ty jsou myslí tvořené a mohou mít základ z dětství. Některé úrazy jsou jednoduše potřebné, aby si člověk uvědomil jinou hloubku Života a své směrování, některé jsou způsobené přílišnou únavou z tréninku, ale dle programů mysli člověk funguje a dá se již nyní jednoduše, naprosto bezpečně a hlavně nekonečně rychleji, než návštěvou psychologů, očistit programy, které tvoří strach, stres a jakoukoli jinou nepřipravenost na plně soustředěný výkon. Nutné je dostat pryč i cizí energie, vůli a myšlenky jiných lidí, protože ty často zásadně ruší sportovce v připravenosti na výkon i jeho osobní kvalitě života.

Jsem i speciální sportovní psycholog a poskytuji pomoci přímo při důležitých sportovních momentech, protože vidím do celé podstaty člověka a to jak do jeho nitra, fyzického těla i energetického systému, co se mu zrovna odehrává, aby s tím nemusel bojovat a neztrácel energii, aby jejich výkon byl co nejvyšší. Je možné dalece urychlit zpracování osobních problémů či rozvinutí dokonalejší přípravy na závod /zápas, které jinak trvají vícero sezení nebo spíše ani nejsou současnými psychologickými možnostmi vůbec zpracovatelná.

Vše je v našem srdci, ne v touze ega být lepší, ale v čistém rozměru srdce, které negativní mysl velmi zkrotí a pomůže vyladit energetický systém sportovce ke zcela novým, nebo výrazně posunutým, možnostem. I kupříkladu kondiční trenér je umělec protože tvoří velmi náročný systém přípravy a díky takto možné získané vyšší citlivosti, bude přirozeně více rozumět jednotlivým sportovcům, co více pro sebe potřebují. Pořádám i speciální týdenní sportovní soustředění, kdy se spojuje intenzivní trénink s výukou vysoce pokročilých energetických cvičení a meditací, které se tu neučí, nejsou v knížkách, ani se nedají nikde dočíst na internetu. A přitom tak zásadně pomohou ve zdravém růstu sportovce a jeho spokojenějšímu Životu.

Všichni trénují fyzické tělo. Nejlepší sportovci a sportovní týmy pracují i se svou myslí, ale jen málo kdo pracuje se svým duchem. A přitom síla ducha je zdrojem zdraví, osobní síly i charisma, a je dalším potřebným krokem v budoucnosti úspěšného vývoje sportovců.

Touto formou nabízím spolupráci/konzultace sportovcům, trenérům, sportovním psychologům a manažerům, fyzioterapeutům a masérům a dalším členům tvůrčího týmu sportovce.