Nabídka vystoupení

Slackline show, slackline workshop

Slackline show na 12 – 80 metrové slackline plná velmi těžkých stabilizačních pozic a efektních triků, kdy diváci častokrát nechápou jak je toto možné udržet na tak tenkém „laně“.

Slackline vystoupení na Urampě je také vhodným doplňkem naší show na Urampě.

Slackline nad vodou neboli waterline show je chůze nad vodou na laně. Je bezvadným doplňkem letních akcí u vody. Je možné ji zajistit včetně horního jištění i pro návštěvníky akce.

Trickline show je našlapaným trikový vystoupením od nejlepších lidí této disciplíny plné velmi vysokých výskoků nad slackline včetně mnoha salt. Celé vystoupení je pojato velmi vtipně a je skvělým doplňkem akcí.

Highline je královskou disciplínou slackline, kdy se chodí ve velkých výškách mezi skalami, domy, či i vnitřních interiérů pro to vhodných budov. Údiv diváků při chůzi na laně ve výšce je zaručený. Velmi efektní triky na highline umocní výslednou show této pro lidi ještě neokoukané show.

Slackline workshop a velmi efektní exhibice předvádí bývalý profesionální extrémní sportovec Petr Manďák. Je to jeden z nejvěstranějších extrémních sportovců v Česku, kdy již 20 let se věnuje exhibicím na kolečkových bruslích s profíkama na Urampě. Je držitelem mnoha rekordů, včetně jízdy na bruslích za motorkou ve 191 km/h a 130 km/h bez držení. Je mnohonásobným vicemistrem na Urampě od roku 2003, 3. v československém poháru rychlobruslení, 2x 2. na ms rep. ve skocích do vody ze 16 m, 8. na českém poháru ve skocích na snowboardu, 1. v amatérech při Česko-Německém poháru rychlobruslení na 10 km a s mnoha dalšími úspěchy včetně zapsání do knihy osobností Who is who v roce 2011 jako extrémní sportovec.